Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.10) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: On
hr: Uključi

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Image
hr: Slika

en: View
hr: Pregled

en: Text
hr: Tekst

en: Component
hr: Komponenta

en: Block
hr: Blok

en: N/A
hr: N/D

en: Width
hr: Širina

en: Medium
hr: Srednji

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Blue
hr: Plava

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
hr: Dopuštene vrijednosti: svaki znak mora biti struna maksimalno 255 znakova dugačka.

en: Allowed values list: invalid input.
hr: Dopuštene vrijednosti: nevaljan unosa

en: Narrow
hr: Usko
