Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.10) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Image
hy: Նկար

en: View
hy: Դիտել

en: Text
hy: Տեքստ

en: Block
hy: Բլոկ

en: N/A
hy: Տվյալ չկա

en: Width
hy: Լայնություն

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Left
hy: Ձախ

en: Wide
hy: Լայն

en: Narrow
hy: Նեղ
