Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.12) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: On
af: Op

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Image
af: Beeld

en: View
af: Wys

en: Block
af: Blok

en: Blue
af: Blou
