Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.12) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: On
nn: På

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Image
nn: Bilete

en: View
nn: Sjå på

en: Block
nn: Blokk

en: Off
nn: Av
