Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.19) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: View
am: ትይታ

en: Text
am: ጽሁፍ

en: Component
am: ምንዝር

en: Block
am: ጥምር

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Tabs
am: ትሮች
