Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.19) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: On
ml: ഓൺ

en: None
ml: ഇല്ല

en: Image
ml: ചിത്രം

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Text
ml: ടെക്സ്റ്റ്

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Narrow
ml: ഇടുങ്ങിയത്
