Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.19) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: None
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Image
ug: سۈرەت

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Text
ug: تېكىست

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Left
ug: سولغا توغرىلاش

en: Right
ug: ئوڭغا توغرىلاش

en: Red
ug: قىزىل

en: Tabs
ug: جەدۋەل

en: Blue
ug: كۆك
