Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.5) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: None
eo: Neniu

en: Link
eo: Ligilo

en: Image
eo: Bildo

en: View
eo: Vidu

en: Text
eo: Teksto

en: Component
eo: Komponanto

en: Block
eo: Bloko

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Medium
eo: Medio

en: Red
eo: Ruĝa

en: Blue
eo: Blua
