Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.8) - en to et translation catalogue (24 entries)

en: On
et: Sees

en: None
et: Puudub

en: Image
et: Pilt

en: View
et: Kuva

en: Text
et: Tekst

en: Component
et: Komponent

en: Components
et: Komponendid

en: Block
et: Plokk

en: Off
et: Väljas

en: N/A
et: Puudub

en: Width
et: Laius

en: Medium
et: Keskmine

en: Background color
et: Taustavärv

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: Red
et: Punane

en: Tabs
et: Sakid

en: Webform
et: Veebivorm

en: Blue
et: Sinine

en: 5 Seconds
et: 5 sekundit

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
et: Lubatud väärtuse nimekiri: iga võti peab olema kuni 255 märgi pikkune sõne.

en: Allowed values list: invalid input.
et: Lubatud väärtuste nimekiri: ebakorrektne sisend.

en: Wide
et: Lai

en: Narrow
et: Kitsas
