Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.9) - en to id translation catalogue (24 entries)

en: On
id: Pada

en: None
id: Tiada

en: Link
id: Tautan

en: Image
id: Gambar

en: View
id: Lihat

en: Text
id: Teks

en: Component
id: Komponen

en: Components
id: Komponen

en: Block
id: Blok

en: Off
id: Matikan

en: N/A
id: T/T

en: Width
id: Lebar

en: Medium
id: Sedang

en: Background color
id: Warna latar belakang

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: Red
id: Merah

en: Tabs
id: Tab

en: Blue
id: Biru

en: Background image
id: Gambar latar

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
id: Daftar nilai diperbolehkan: setiap kunci harus berupa string dengan panjang maksimum 255 karakter.

en: Allowed values list: invalid input.
id: Daftar nilai yang diizinkan: masukan tidak sah.

en: Wide
id: Lebar

en: Narrow
id: Sempit
