Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.9) - en to ku translation catalogue (13 entries)

en: None
ku: هیچ

en: Link
ku: بەستەر

en: Image
ku: وێنە

en: View
ku: پیشاندان

en: Text
ku: دەق

en: Block
ku: بلۆک

en: N/A
ku: نییە

en: Width
ku: پانی

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: Blue
ku: شین
