Varbase Bootstrap Paragraphs (9.0.9) - en to lt translation catalogue (24 entries)

en: On
lt: Įjungta

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Image
lt: Nuotrauka

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Text
lt: Tekstas

en: Component
lt: Komponentas

en: Components
lt: Komponentai

en: Block
lt: Blokas

en: Off
lt: Išjungta

en: N/A
lt: N/D

en: Width
lt: Plotis

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Red
lt: Raudona

en: Tabs
lt: Kortelės

en: Webform
lt: Web forma

en: Blue
lt: Mėlyna

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
lt: Galimų reikšmių sąrašas: kiekvienas įrašas gali būti simbolių eilutė iš daugiausia 255 simbolių.

en: Allowed values list: invalid input.
lt: Leidžiamų reikšmių sąrašas: neteisingi duomenys.

en: Wide
lt: Platus

en: Narrow
lt: Siauras
