Varbase Bootstrap Paragraphs (9.1.4) - en to bo translation catalogue (16 entries)

en: On
bo: ཁ་ཕྱེ

en: None
bo: མེད།

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Image
bo: པར་རིས

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Components
bo: གྲུབ་ཆ

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Off
bo: ཁ་རྒྱག

en: Width
bo: ཞེང་ཚད

en: Medium
bo: འབྲིང་པོ

en: Background color
bo: རྒྱབ་ལྗོངས་ཀྱི་ཁ་དོག

en: Left
bo: གཡོན

en: Tabs
bo: ཤོག་བྱང

en: Allowed values list: each key must be a string at most 255 characters long.
bo: སྤྱོད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མིང་ཐོ། ཐོབ་གྲངས་ཡོད་ཚད་ངེས་པར་དུ་ཡིག་འབྲུ་མང་ཤོས་255་ཡིག་ཕྲེང་ཡིན་དགོས།

en: Allowed values list: invalid input.
bo: སྤྱད་ཆོག་པའི་ཐོབ་གྲངས་ཀྱི་མིང་ཐོ། ཕན་ནུས་མེད་པའི་ནང་འཇུག་རེད།
