Varbase Commerce (Merchandise) (1.0.0-alpha3) - en to kk translation catalogue (27 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Operations
kk: Операциялар

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Type
kk: Тип

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: Weekly
kk: Апта сайын

en: Weight
kk: Салмағы

en: Category
kk: Категория

en: Label
kk: Атауы

en: User
kk: Пайдаланушы

en: All
kk: Барлық

en: Page
kk: Бет

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Color
kk: Түс

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Rating
kk: Рейтинг
