Varbase Components (2.0.0-alpha13) - en to lv translation catalogue (14 entries)

en: Previous
lv: Iepriekšējais

en: Next
lv: Tālāk

en: Login
lv: Pieslēgties

en: Go to previous page
lv: Uz iepriekšējo lapu

en: Go to next page
lv: Uz nākamo lapu

en: Page
lv: Lapa

en: Add new comment
lv: Pievienot jaunu komentāru

en: Close
lv: Aizvērt

en: or
lv: vai

en: Next page
lv: Nākamā lapa

en: Go to first page
lv: Doties uz pirmo lapu

en: Go to last page
lv: Doties uz pēdējo lapu

en: Primary tabs
lv: Primārās cilnes

en: Secondary tabs
lv: Sekundārās cilnes
