Varbase Components (2.0.0-alpha14) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Previous
ru: Назад

en: Next
ru: Вперёд

en: Login
ru: Логин

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Page
ru: Страница

en: Add new comment
ru: Добавить комментарий

en: Close
ru: Закрыть

en: or
ru: или

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Back to
ru: Назад к

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: Register a new account
ru: Зарегистрировать новую учётную запись

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Forgot your password?
ru: Забыли свой пароль?

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница

en: Submitted by @author_name on @date
ru: Опубликовано @author_name - @date
