Varbase Components (2.0.0-alpha15) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Next
ps: بل

en: Page
ps: پاڼه

en: Close
ps: تړل

en: or
ps: او

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
