Varbase Components (2.0.0-alpha18) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Go to previous page
ast: Dir a la páxina anterior

en: Go to next page
ast: Dir a la páxina siguiente

en: Page
ast: Páxina

en: Add new comment
ast: Amestar comentariu nuevu

en: Close
ast: Zarrar
