Varbase Components (2.0.0-alpha19) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Previous
oc: Precedent

en: Next
oc: Seguent

en: Login
oc: Identificant

en: Go to previous page
oc: Anar a la pagina precedenta

en: Go to next page
oc: Anar a la pagina seguenta

en: Page
oc: Pagina

en: Add new comment
oc: Apondre un comentari

en: Close
oc: Tampar

en: or
oc: o

en: Go to first page
oc: Anar a la primièra pagina

en: Go to last page
oc: Anar a la darrièra pagina

en: Primary tabs
oc: Onglets primaris

en: Secondary tabs
oc: Onglets segondaris
