Varbase Components (2.0.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (20 entries)

en: Previous
fi: Edellinen

en: Next
fi: Seuraava

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Go to previous page
fi: Siirry edelliselle sivulle

en: Go to next page
fi: Siirry seuraavalle sivulle

en: Page
fi: Sivu

en: Add new comment
fi: Lisää uusi kommentti

en: or
fi: tai

en: Next page
fi: Seuraava sivu

en: Go to first page
fi: Siirry ensimmäiselle sivulle

en: Go to last page
fi: Siirry viimeiselle sivulle

en: Back to
fi: Takaisin sivulle

en: Primary tabs
fi: Ensisijaiset välilehdet

en: Secondary tabs
fi: Toissijaiset välilehdet

en: Pagination
fi: Sivutus

en: Previous page
fi: Edellinen sivu

en: Forgot your password?
fi: Unohditko salasanasi?

en: Last page
fi: Viimeinen sivu

en: First page
fi: Ensimmäinen sivu

en: Submitted by @author_name on @date
fi: Lähettänyt @author_name @date
