Varbase Components (2.0.0-alpha21) - en to da translation catalogue (19 entries)

en: Previous
da: Forrige

en: Next
da: Næste

en: Go to previous page
da: Gå til forrige side

en: Go to next page
da: Gå til næste side

en: Page
da: Side

en: Add new comment
da: Tilføj kommentar

en: or
da: eller

en: Next page
da: Næste side

en: Go to first page
da: Gå til første side

en: Go to last page
da: Gå til sidste side

en: Primary tabs
da: Primære faneblade

en: Secondary tabs
da: Sekundære faneblade

en: Pagination
da: Sideinddeling

en: Register a new account
da: Opret en ny konto

en: Previous page
da: Forrige side

en: Forgot your password?
da: Glemt din adgangskode?

en: Last page
da: Sidste side

en: First page
da: Første side

en: Submitted by @author_name on @date
da: Indsendt af @author_name den @date
