Varbase Components (2.0.0-alpha31) - en to ca translation catalogue (27 entries)

en: Previous
ca: Anterior

en: Next
ca: Següent

en: Login
ca: Entrada

en: Go to previous page
ca: Vés a la pàgina anterior

en: Go to next page
ca: Vés a la pàgina següent

en: Page
ca: Pàgina

en: Log in
ca: Entra

en: Add new comment
ca: Afegeix un nou comentari

en: Close
ca: Tanca

en: or
ca: o

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Reset password
ca: Inicialitza contrasenya

en: Next page
ca: Pàgina següent

en: Go to first page
ca: Vés a la primera pàgina

en: Go to last page
ca: Vés a la darrera pàgina

en: Primary tabs
ca: Pestanyes primàries

en: Secondary tabs
ca: Pestanyes secundàries

en: Pagination
ca: Paginació

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Edit account
ca: Edita el compte

en: Current page
ca: Pàgina actual

en: Previous page
ca: Pàgina anterior

en: Last page
ca: Última pàgina

en: First page
ca: Primera pàgina

en: Submitted by @author_name on @date
ca: Enviat per @author_name el @date
