Varbase Components (2.0.0-alpha8) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: Previous
ur: گزشتہ

en: Next
ur: اگلا

en: Go to previous page
ur: گزشتہ صفحے پر جائیں

en: Go to next page
ur: اگلے صفحے پےجاءیے

en: Page
ur: صفحہ

en: Go to first page
ur: ابتدائی صفحے پر جائیں

en: Go to last page
ur: آخری صفحے پر جائیں
