Varbase Components (2.0.0-alpha9) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Previous
sk: Predchádzajúce

en: Next
sk: Ďalej

en: Go to previous page
sk: Prejsť na predchádzajúcu stranu

en: Go to next page
sk: Prejsť na ďalšiu stranu

en: Page
sk: Strana

en: Add new comment
sk: Pridať nový komentár

en: Next page
sk: Ďalšia strana

en: Go to first page
sk: Prejsť na prvú stranu

en: Go to last page
sk: Prejsť na poslednú stranu

en: Primary tabs
sk: Primárne karty

en: Secondary tabs
sk: Sekundárne karty

en: Pagination
sk: Stránkovanie

en: Previous page
sk: Predchádzajúca strana

en: Last page
sk: Posledná strana

en: First page
sk: Prvá strana

en: Submitted by @author_name on @date
sk: Pridal/a @author_name dňa @date

en: Toggle Dropdown
sk: Prepnutie rozbaľovacieho zoznamu
