Varbase Components (2.0.0-beta1) - en to hr translation catalogue (14 entries)

en: Previous
hr: Prethodna

en: Next
hr: Sljedeći

en: Login
hr: Prijava

en: Go to previous page
hr: Idi na prethodnu stranicu

en: Go to next page
hr: Idi na sljedeću stranicu

en: Page
hr: Stranica

en: Log in
hr: Prijava

en: Add new comment
hr: Dodaj komentar

en: or
hr: ili

en: Reset password
hr: Poništi lozinku

en: Go to first page
hr: Idi na prvu stranicu

en: Go to last page
hr: Idi na posljednju stranicu

en: Primary tabs
hr: Primarne oznake

en: Secondary tabs
hr: Sekundarne oznake
