Varbase Components (2.0.0-beta2) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Previous
bs: Prethodni

en: Next
bs: Sljedeći

en: Go to previous page
bs: Idi na prethodnu stranu

en: Go to next page
bs: Idi na iduću stranu

en: Page
bs: Strana

en: Log in
bs: Prijavi se

en: Add new comment
bs: Dodaj novi komentar

en: Primary tabs
bs: Primarni tabovi

en: Secondary tabs
bs: Sekundarni tabovi
