Varbase Components (2.0.0-beta2) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Previous
sv: Föregående

en: Next
sv: Nästa

en: Login
sv: Logga in

en: Go to previous page
sv: Gå till föregående sida

en: Go to next page
sv: Gå till nästa sida

en: Page
sv: Sida

en: Log in
sv: Logga in

en: Add new comment
sv: Lägg till ny kommentar

en: Close
sv: Stäng

en: or
sv: eller

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Reset password
sv: Återställ lösenord

en: Next page
sv: Nästa sida

en: Go to first page
sv: Gå till första sidan

en: Go to last page
sv: Gå till sista sidan

en: Primary tabs
sv: Primära flikar

en: Secondary tabs
sv: Sekundära flikar

en: Pagination
sv: Paginering

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Register a new account
sv: Registrera ett nytt konto

en: Edit account
sv: Redigera konto

en: Current page
sv: Nuvarande sida

en: Previous page
sv: Föregående sida

en: Forgot your password?
sv: Glömt ditt lösenord?

en: Last page
sv: Sista sidan

en: First page
sv: Första sidan

en: Submitted by @author_name on @date
sv: Inlagt av @author_name @date

en: Go to page @key
sv: Gå till sida @key
