Varbase Components (2.0.0-beta3) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: Previous
mn: Өмнөх

en: Next
mn: Дараах

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Go to previous page
mn: Өмнөх хуудсанд очих

en: Go to next page
mn: Дараагийн хуудсанд очих

en: Page
mn: Хуудас

en: Log in
mn: Нэвтрэх

en: Add new comment
mn: Шинэ сэтгэгдэл нэмэх
