Varbase Components (2.0.0-rc1) - en to eu translation catalogue (18 entries)

en: Previous
eu: Aurrekoa

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Page
eu: Orria

en: Log in
eu: Sartu

en: Add new comment
eu: Gehitu iruzkin berria

en: Last
eu: Azkena

en: Close
eu: Itxi

en: First
eu: Lehena

en: or
eu: edo

en: Reset password
eu: Berrezarri pasahitza

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Pause
eu: Gelditu

en: Current page
eu: Uneko orrialdea
