Varbase Components (2.0.0) - en to km translation catalogue (13 entries)

en: Previous
km: មុន

en: Next
km: បន្ទាប់

en: Go to previous page
km: ទៅ​ទំព័រ​មុន

en: Go to next page
km: ទៅ​ទំព័រ​បន្ទាប់

en: Page
km: ទំព័រ

en: Log in
km: ចូល

en: Add new comment
km: បន្ថែម​មតិ​យោបល់​ថ្មី

en: Close
km: បិទ

en: Reset password
km: កំណត់​ពាក្យ​សម្ងាត់​ឡើងវិញ

en: Go to first page
km: ទៅ​ទំព័រ​ដំបូង​

en: Go to last page
km: ទៅ​ទំព័រ​ចុងក្រោយ​

en: Primary tabs
km: ផ្ទាំង​ចម្បង

en: Secondary tabs
km: ផ្ទាំង​រង
