Varbase Components (2.0.0) - en to ro translation catalogue (23 entries)

en: Previous
ro: Anterior

en: Next
ro: Următor

en: Go to previous page
ro: Mergi la pagina anterioară

en: Go to next page
ro: Mergeți la pagina următoare

en: Page
ro: Pagina

en: Add new comment
ro: Adaugă comentariu nou

en: Last
ro: Ultimul

en: Close
ro: Închideți

en: First
ro: Primul

en: or
ro: sau

en: Reset password
ro: Resetare parolă

en: Next page
ro: Pagina următoare

en: Go to first page
ro: Mergi la prima pagină

en: Go to last page
ro: Mergeți la ultima pagină

en: Primary tabs
ro: Filele principale

en: Secondary tabs
ro: Taburi secundare

en: Pagination
ro: Paginație

en: Current page
ro: Pagina curentă

en: Previous page
ro: Pagina anterioară

en: Last page
ro: Ultima pagină

en: First page
ro: Prima pagină

en: Submitted by @author_name on @date
ro: Postat de @author_name la @date

en: Go to page @key
ro: Mergeți la pagina @key
