Varbase Components (2.0.1) - en to nl translation catalogue (30 entries)

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Login
nl: Inloggen

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Page
nl: Pagina

en: Log in
nl: Inloggen

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Last
nl: Laatste

en: Close
nl: Sluiten

en: First
nl: Eerste

en: or
nl: of

en: Reset password
nl: Wachtwoord opnieuw instellen

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Back to
nl: Terug naar

en: Primary tabs
nl: Primaire tabs

en: Secondary tabs
nl: Secundaire tabs

en: Pause
nl: Pauze

en: Pagination
nl: Paginering

en: Register a new account
nl: Inschrijven voor nieuw account

en: Edit account
nl: Account bewerken

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Forgot your password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Last page
nl: Laatste pagina

en: First page
nl: Eerste pagina

en: Submitted by @author_name on @date
nl: Ingediend door @author_name op @date

en: Go to page @key
nl: Ga naar pagina @key
