Varbase Components (2.0.10) - en to te translation catalogue (12 entries)

en: Previous
te: ముందు

en: Next
te: తరువాత

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Page
te: పేజీ

en: Log in
te: ప్రవేశించు

en: Add new comment
te: వ్యాఖ్యానించండి

en: Close
te: మూసివేయి

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Current page
te: ప్రస్తుత పుట
