Varbase Components (2.0.2) - en to uk translation catalogue (28 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Login
uk: Вхід

en: Go to previous page
uk: На попередню сторінку

en: Go to next page
uk: До наступної сторінки

en: Page
uk: Сторінка

en: Log in
uk: Вхід

en: Add new comment
uk: Коментувати

en: Last
uk: Останній

en: Close
uk: Закрити

en: First
uk: Перший

en: or
uk: або

en: Reset password
uk: Скинути пароль

en: Next page
uk: Наступна сторінка

en: Go to first page
uk: До першої сторінки

en: Go to last page
uk: До останньої сторінки

en: Primary tabs
uk: Основні вкладки

en: Secondary tabs
uk: Другорядні вкладки

en: Pause
uk: Призупинити

en: Pagination
uk: Розбивка на сторінки

en: Edit account
uk: Змінити аккаунт

en: Current page
uk: Поточна сторінка

en: Previous page
uk: Попередня сторінка

en: Forgot your password?
uk: Забули пароль?

en: Last page
uk: Остання сторінка

en: First page
uk: Перша сторінка

en: Submitted by @author_name on @date
uk: Надіслав: @author_name, дата: @date

en: Go to page @key
uk: Перейти на сторінку @key
