Varbase Components (2.0.3) - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Previous
ug: ئالدىنقى

en: Next
ug: كېيىنكى

en: Login
ug: كىرىش

en: Go to previous page
ug: ئالدىنقى بەتكە قايتىش

en: Go to next page
ug: كىيىنكى بەت

en: Log in
ug: كىرىش

en: Add new comment
ug: ئىنكاس يېزىش

en: Last
ug: ئاخىرقى

en: Close
ug: يېپىش

en: First
ug: بىرىنچى

en: Reset password
ug: ئى م نى قايتا بېكىتىش

en: Next page
ug: كېيىنكى بەت

en: Go to first page
ug: بىرىنچى بەت

en: Go to last page
ug: ئاخىرقى بەت

en: Current page
ug: ھازىرقى بەت

en: Previous page
ug: ئالدىنقى بەت
