Varbase Components (2.0.4) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Previous
ka: წინა

en: Next
ka: შემდეგი

en: Go to previous page
ka: წინა გვერდზე გადასვლა

en: Go to next page
ka: შემდეგ გვერდზე გადასვლა

en: Page
ka: გვერდი

en: Log in
ka: სისტემაში შესვლა

en: Add new comment
ka: კომენტარის დამატება

en: Next page
ka: შემდეგი გვერდი

en: Go to first page
ka: პირველ გვერდზე გადასვლა

en: Go to last page
ka: ბოლო გვერდზე გადასვლა
