Varbase Components (2.0.7) - en to af translation catalogue (11 entries)

en: Previous
af: Vorige

en: Next
af: Volgende

en: Login
af: Gebruiker

en: Go to previous page
af: Gaan na vorige bladsy

en: Go to next page
af: Gaan na volgende bladsy

en: Page
af: Bladsy

en: Log in
af: Teken in

en: Add new comment
af: Lewer kommentaar

en: Reset password
af: Herstel wagwoord

en: Go to first page
af: Gaan na eerste bladsy

en: Go to last page
af: Gaan na laaste bladsy
