Varbase Components (2.0.9) - en to is translation catalogue (20 entries)

en: Previous
is: Fyrri

en: Next
is: Næsta

en: Login
is: Innskráning

en: Go to previous page
is: Fara á fyrri síðu

en: Go to next page
is: Fara á næstu síðu

en: Page
is: Síða

en: Log in
is: Skrá  inn

en: Add new comment
is: Bæta við nýjum ummælum

en: Last
is: Síðasta

en: Close
is: Loka

en: First
is: Fyrsta

en: or
is: eða

en: Reset password
is: Endursetja lykilorð

en: Next page
is: Næsta síða

en: Go to first page
is: Fara á fremstu síðu

en: Go to last page
is: Fara á öftustu síðu

en: Back to
is: Til baka

en: Current page
is: Núverandi síða

en: Forgot your password?
is: Ertu búin(n) að tapa lykilorðinu þínu ?

en: Last page
is: Síðasta síða
