Varbase Components (3.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Previous
be: Папярэдні

en: Next
be: Наступны

en: Go to previous page
be: Да папярэдняй старонкі

en: Go to next page
be: Да наступнай старонкі

en: Page
be: Старонка

en: Log in
be: Уваход у сістэму

en: Add new comment
be: Дадаць каментар

en: Reset password
be: Скінуць пароль

en: Go to first page
be: Да першай старонкі

en: Go to last page
be: Да апошняй старонкі

en: Primary tabs
be: Першасныя табы

en: Secondary tabs
be: Другасныя табы
