Varbase Components (3.0.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Previous
hy: Նախորդը

en: Next
hy: Հաջորդը

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Page
hy: Էջ

en: Log in
hy: Մուտք գործել

en: Add new comment
hy: Ավելացնել նոր մեկնաբանություն

en: Forgot your password?
hy: Մոռացե՞լ եք գաղտնաբառը:

en: Submitted by @author_name on @date
hy: Թողարկվել է @author_nameի կողմից @date-ին
