Varbase Components (3.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Previous
lt: Ankstesnis

en: Next
lt: Kitas

en: Login
lt: Prisijungti

en: Go to previous page
lt: Atgal į buvusį puslapį

en: Go to next page
lt: Toliau į kitą puslapį

en: Page
lt: Puslapis

en: Log in
lt: Prisijungti

en: Add new comment
lt: Komentuoti

en: Last
lt: Paskutinis

en: Close
lt: Uždaryti

en: First
lt: Pirmas

en: or
lt: arba

en: Reset password
lt: Atnaujinti slaptažodį

en: Next page
lt: Sekantis puslapis

en: Go to first page
lt: Eiti į pirmą puslapį

en: Go to last page
lt: Eiti į paskutinį puslapį

en: Primary tabs
lt: Pirminės kortelės

en: Secondary tabs
lt: Antrinės kortelės

en: Pagination
lt: Puslapiavimas

en: Edit account
lt: Redaguoti paskyrą

en: Previous page
lt: Buvęs puslapis

en: Forgot your password?
lt: Pamiršote slaptažodį?

en: Submitted by @author_name on @date
lt: Paskelbė @author_name - @date
