Varbase Components (3.0.0-alpha4) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Previous
sl: Predhodna

en: Next
sl: Naslednja

en: Login
sl: Prijava

en: Go to previous page
sl: Pojdi na prejšnjo stran

en: Go to next page
sl: Pojdi na naslednjo stran

en: Page
sl: Stran

en: Log in
sl: Prijava

en: Add new comment
sl: Dodaj nov komentar

en: Close
sl: Zapri

en: Reset password
sl: Zahtevaj novo geslo

en: Go to first page
sl: Pojdi na začetno stran

en: Go to last page
sl: Pojdi na zadnjo stran

en: Primary tabs
sl: Primarni zavihki

en: Secondary tabs
sl: Sekundarni zavihki
