Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (21 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: E-mail
ast: Corréu-e

en: Content
ast: Conteníu

en: Type
ast: Triba

en: Author
ast: Autor

en: Description
ast: Descripción

en: Yes
ast: Sí

en: Content types
ast: Triba de conteníos

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: Weight
ast: Pesu

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Email
ast: Corréu electrónicu

en: no
ast: non

en: Created
ast: Fechu

en: All
ast: Too

en: Add content
ast: Amestar conteníu

en: Published
ast: Espublizáu

en: Last login
ast: Sesión última

en: Authored by
ast: Fechu por
