Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to eu translation catalogue (36 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: E-mail
eu: E-posta

en: Content
eu: Edukia

en: Type
eu: Mota

en: Author
eu: Egilea

en: Description
eu: Azalpena

en: Action
eu: Ekintza

en: Yes
eu: Bai

en: Content types
eu: Eduki motak

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: Weight
eu: Pisua

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Email
eu: Eposta

en: no
eu: ez

en: Created
eu: Sortua

en: All
eu: Guztiak

en: Add content
eu: Edukia gehitu

en: Roles
eu: Zereginak

en: Published
eu: Argitaratua

en: Term
eu: Termino

en: Last login
eu: Azken saioa

en: Contains
eu: Edukia

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Desc
eu: Beheraka

en: Updated date
eu: Eguneratze data

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Discussion
eu: Eztabaida

en: Dashboard
eu: Aginte-panela

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: « First
eu: « Lehenengoa

en: Last »
eu: Azkena »

en: Asc
eu: Goraka
