Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Title
fy: Titel

en: Content
fy: Ynhâld

en: Edit
fy: Bewurkje

en: edit
fy: bewurkje

en: Add content
fy: Ynhâld tafoegje

en: Authored by
fy: Skreaun troch
