Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (34 entries)

en: Title
gl: Título

en: E-mail
gl: Correo-e

en: Content
gl: Contido

en: Type
gl: Tipo

en: Author
gl: Autor/a

en: Description
gl: Descrición

en: Action
gl: Acción

en: Yes
gl: Si

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Edit
gl: Editar

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Weight
gl: Peso

en: Name
gl: Nome

en: edit
gl: editar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: no
gl: non

en: Created
gl: Creado

en: All
gl: Todo

en: Add content
gl: Agregar contido

en: Published
gl: Publicado

en: Term
gl: Termo

en: Last login
gl: Último inicio de sesión

en: Contains
gl: Contén

en: Authored by
gl: Creado por

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Updated date
gl: Data de actualización

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Dashboard
gl: Panel de control

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: « First
gl: « Primeira

en: Last »
gl: Última »

en: In draft
gl: En borrador
