Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (32 entries)

en: Title
hi: शीर्षक

en: E-mail
hi: ई-मेल

en: Content
hi: सामग्री

en: Type
hi: प्रकार

en: Author
hi: लेखक

en: Description
hi: उल्लेख

en: Action
hi: कार्रवाई

en: Yes
hi: हाँ

en: Content types
hi: विषय वस्तु के प्रकार

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: Weight
hi: मान

en: Name
hi: नाम

en: edit
hi: संपादन करें

en: Email
hi: ईमेल

en: no
hi: नहीं

en: Created
hi: निर्मित

en: All
hi: सभी

en: Add content
hi: सामग्री जोड़ें

en: Roles
hi: भूमिका

en: Published
hi: प्रकाशित

en: Last login
hi: अंतिम लॉगइन

en: Contains
hi: मे हैं

en: Authored by
hi: लिखा गया

en: Desc
hi: अवरोही

en: Sort by
hi: क्रमबद्ध द्वारा

en: Apply
hi: लागू करें

en: Copyright
hi: कॉपीराइट

en: Items per page
hi: विषय प्रति पृष्ठ

en: - All -
hi: -सभी-

en: « First
hi: « पहला

en: Last »
hi: आखरी »
