Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to mg translation catalogue (9 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: E-mail
mg: Mailaka

en: Content
mg: Lahatsoratra

en: Type
mg: Karazana

en: Author
mg: Mpamorona

en: Description
mg: Andinindininy

en: Yes
mg: Eny

en: Add content
mg: Famoronana lahatsoratra

en: Dashboard
mg: Takela fitantanana
