Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to os translation catalogue (12 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Content
os: Мидис

en: Type
os: Тип

en: Author
os: Автор

en: Description
os: Афыст

en: Action
os: Архайд

en: Yes
os: Ойы

en: Content types
os: Æрмæджыты типтæ

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном
