Varbase Dashboards (1.0.0-alpha2) - en to th translation catalogue (23 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: E-mail
th: อีเมล

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Action
th: แอคชั่น

en: Yes
th: ใช่

en: Content types
th: ชนิดเนื้อหา

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: edit
th: แก้ไข

en: Email
th: อีเมล

en: no
th: ไม่

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Add content
th: เพิ่มเนื้อหา

en: Last login
th: เข้าสู่ระบบล่าสุด

en: Contains
th: ประกอบด้วย

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Updated date
th: วันที่ปรับปรุง

en: Copyright
th: ลิขสิทธิ์

en: Dashboard
th: หน้าหลัก

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »
